2024. április 27. (szombat) - Zita, Mariann napja van.

Régebbi híreink!

Félévindító Közgyűlés Nyíregyháza

2017. január 26.-án került megrendezésre a Szabolcs-Szatmár- Bereg megyei Gyermek és Ifjúsági Önkormányzat Félévindító Közgyűlése. A megye számos településéről képviselték magukat az iskolai diákönkormányzatok tagjai, valamint a Diákönkormányzat Munkáját Segítő Pedagógusok.

A program során a résztvevők fontos információkhoz jutottak pályázati lehetőségekről, fiatalokat megcélzó programokról, ezen kívül bemutatkozott egyesületünk is. A diákok megismerkedhettek azokkal a tevékenységekkel, amelyeket egyesületünk közreműködésével végezhetnek iskolai közösségi szolgálat és önkéntesség keretein belül. Külföldi önkénteseink pedig bemutatták azokat a lehetőségeket, amelyek az EVSben rejlenek.
A diákönkormányzatos fiatalok prezentálták azokat a programokat, amelyeken részt vettek a megyei dök által és beszéltek a megyei diákönkormányzat előnyeiről illetve azokról az élményekről, amelyeket ez által élhettek át. Ez a Közgyűlés fontos része volt, hiszen márciusban a megyei diákönkormányzat új vezetőségi tagokat fog választani. Ezért is volt számunkra nagy öröm, hogy az esemény végén 10-15 diák is részt vett az ifjúsági vezetőink által levezetett ismerkedős játékokban.
Bízunk benne, hogy akár közülük fognak kikerülni a jövő vezetőségi tagjai!

Aktuális híreink...