2024. március 28. (csütörtök) - Gedeon, Johanna napja van.

Régebbi híreink!

Panyolai outdoor tréning

Egyesületünk az idei évben is megrendezte a már hagyománnyá vált outdoor tréninget, amely egy újabb remek lehetőség volt a velünk kapcsolatban álló 3 megyei diákönkormányzat számára, hogy fejlessze, képezze magát. A Panyolán és környékén megrendezett program idén is pozitív fogadtatásban részesült, a beszámolók alapján a fiatalok nagyon jól érezték magukat ezen a közel három napon.

Idén is Panyola és térsége adott otthont outdoor tréningünknek, melynek célja a csapatminőség és kompetenciák fejlesztése, az új tapasztalatok szerzése valamint a komfortzónából való kimozdítás volt.
A tréninget megelőzően egy felkészítő, ráhangoló blokkal készültek az egyesület munkatársai, ezzel is megkönnyítve a fiatalok helyzetét. Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is egy témakör köré épült azt outdoor tréning, amely most a középkori, azon belül is a lovagi világ volt.
A tréning során más-más településeken, különböző állomáshelyeken kellett feladatokat megoldani a dökösöknek. A megoldandó feladatokkal a dökös élet mindennapi teendőit, esetleges problémáit, nehézségeit szerettük volna leképezni.
A tréning teljesítése után lovagi lakomával vártuk a diákokat, ezután feldolgoztuk az élményeket, tapasztalatokat és a délutánban a következő tanév tervezésére is maradt időnk.

Aktuális híreink...