2024. március 29. (péntek) - Auguszta napja van.

Régebbi híreink!

Lengyelország- Open Café Training

Október 4-8 között került megrendezésre az Open Café training Rzeszówban, Lengyelországban. Az egyesülettől négyen vettek részt a képzésen, szintén ugyan annyian érkeztek Spanyolországból és Portugáliából. A lengyel szervezet részéről, az INPRO-tól az egyesület alelnöke és három másik nemzetközi önkéntes volt jelen.

Ez alatt az egy hét alatt minden országnak tartania kellett két Open Café-t, amit utána a jelenlévők kiértékeltek és hasznos tanácsokat adtak egymásnak azáltal is segítve, hogy minél jobb és tartalmasabb legyen a jövőben az előadás. A magyar csapat az első Open Café-nak a First Impressions (Első benyomások) címet adta, míg a második alkalom címe Cultural differencies (Kulturális különbségek) volt. A visszajelzések alapján mindkét alkalom jól sikerült, amit majd szeretnének Debrecenben is megtartani. A sok hasznos és új információ mellett a baráti kapcsolatok kialakulása sem maradhatott el. Az első nap országonként ültek le vacsorázni, viszont az utolsó reggelinél már egy csapatként búcsúztak egymástól a résztvevők.

Aktuális híreink...