2024. április 20. (szombat) - Tivadar napja van.

Régebbi híreink!

Állásbörzén is jelen volt a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület

2021. október 27-én hagyományosan a Debreceni Egyetem főépületében került megrendezésre a soron következő Állásbörze és Karriernap, amelyet a járványügyi helyzet miatt tavaly elhalasztottak.

Az egyesületet a korábbi évekhez hasonlóan idén is megtalálhatták a látogatók a kitelepülők között.

Az esemény rengeteg érdeklődőt vonzott, köztük sok külföldi hallgatót is, akik a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület standjánál folyamatosan jelen voltak a nap során, és begyűjtötték a debreceni munkatársaktól, önkéntesektől a számukra fontos információkat. A szervezetet az esemény kezdetétől egészen a végéig tömeg állta körül, és mindenki lelkesen várta, hogy beszélgessenek a különböző lehetőségekről, amelyek közül az egyik nagy népszerűségnek örvendett. A november 8-án elstartoló Open Café elnevezésű eseménysorozat az Egyesület égisze alatt, vonzotta az érdeklődőket, többen fejezték ki résztvevői szándékukat, néhányan helyben kikeresték a program facebook eseményét, amelyet elmentettek maguknak.

A munkatársak által kihelyezett szóróanyagok és jelentkezési lapok szinte extrém gyorsasággal fogytak el, a nap végén pedig több új kapcsolatra szert téve hagyták el az Egyesület képviselői a 2021. őszi Állásbörzét és Karriernapot.

Aktuális híreink...