2024. április 26. (péntek) - Ervin napja van.

Régebbi híreink!

Tanévindító Közgyűlést és Nyílt stábtalálkozót szervezett a HABIDISZ

Szeptember 29-én, csütörtökön megrendezésre került a Tanévindító Közgyűlés a Hajdú-Bihar megyei Diákönkormányzatok Szövetsége (HABIDISZ) és a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület által az Újkerti Közösségi Házban.

A közgyűlésen a Hajdú-Bihar megyei általános és középiskolák diákönkormányzati elnökei, képviselői vettek részt.
A rendezvényen sor került a HABIDISZ, valamint az általuk szervezett elmúlt és leendő programok bemutatására is; illetve prezentálta lehetőségeit, tevékenységeit a KÖZ-Pont Ifjúsági Egyesület és az Ideafest is.

Mindezek mellett a közgyűlésen választásra is sor került; 4 jelölt közül Domokos Dorottyát (DE Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája) szavazta meg a jelenlévő 23 iskola képviselői, így ő tölti be a HR koordinátori tisztséget 2023 március végéig.

Az eredmény kihirdetése után két csoportban beszélgettek a résztvevők, ahol különböző, a diákságot érintő témákat veséztek ki, pl. iskolai diákönkormányzat, programok, nehézségek, DÖK napok, stb.

A rendezvény után pedig nyílt stábtalálkozót tartott a HABIDISZ, ahová minden olyan diákot szeretettel fogadtak a közgyűlésről, akiket érdekel a stábtagság.

Ha te is szeretnél a HABIDISZ tagja lenni, keress meg minket e-mailben a habidisz@kozpontegyesulet.hu címen, a 0630/812-2281 vagy 0630/718-8645 telefonszámon, vagy Facebook, Instagram oldalainkon.

Aktuális híreink...